Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a ušetrite pri každom nákupe.
Blog

Ako aplikovať Hairplus, sérum na rast mihalníc a obočia?

sérum na rast mihalníc

Milé múzy, v tomto blogu nájdete odpovede na vaše najčastejšie otázky o Hairpluse.

V prípade, že tu nenájdete uspokojivú odpoveď, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu na info@facederma.sk alebo na tel. č. +421 948 911 120. Radi vám poskytneme individuálnu konzultáciu.

VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O HAIRPLUSE

Aby ste s našim sérom mohli dosiahnuť maximálne výsledky, je potrebné dodržiavať odporúčané postupy. Všetky naše tipy a triky na správnu aplikáciu sa dozviete vo videu a v otázkach pod ním. Aj keď sa aplikácia môže zdať na začiatku zložitá, po pár naneseniach si ju zautomatizujete a stane sa z nej jednoduchá súčasť vašej rutiny.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY O HAIRPLUSE

1. AKO APLIKOVAŤ HAIRPLUS?

Sérum aplikujte ako linku – ku korienkom mihalníc alebo chĺpkom obočia. Pred nanesením aplikátor dôkladne obtrite o hrdlo tuby. Nanášajte jedným ťahom, bez opätovného namáčania. Ako pri všetkých našich produktoch sa riaďte heslom menej je viac.

2. AKO ČASTO APLIKOVAŤ HAIRPLUS?

Začínajte opatrne a sérum nanášajte každé 2-3 dni. Akonáhle si viečka navyknú na prekrvenie a prísun výživy (po cca 2 týždňoch), začnite Hairplus aplikovať každý deň. Potom, ako vám mihalnice narastú do požadovanej dĺžky, prejdite do udržiavacej fázy, kedy serum aplikujte každé 3 dni.

Ak budete mať pocit, že sa po niekoľkých mesiacoch mihalnice začínajú opäť skracovať (o tom, prečo je skrátenie prirodzené, sa dozviete v otázke č.7), začnite sérum opäť nanášať každý deň. Udržiavaciu fázu (aplikácia 2x týždenne) striedajte s rastovou fázou (aplikácia každý deň), podľa toho, v akom stave sa vaše mihalnice momentálne nachádzajú. Takto si mihalnice viete udržať dlhé a husté po celý rok.

3. KEDY APLIKOVAŤ HAIRPLUS?

Je to na vašej preferencii. Ráno alebo večer. Dôležité je, aby ste tenkú vrstvu séra nechali dôkladne zaschnúť a nestiekla vám do očí. U citlivého očného okolia sa prikláňame skôr k rannej aplikácii.

4. AKO RÝCHLO MI NARASTÚ MIHALNICE?

Podľa výsledkov klinických štúdií nastáva predĺženie o 45% v priebehu 6-12 týždňov. Viditeľné zlepšenie kvality, zahustenie a stmavnutie rias však nastáva už po 4 týždňoch.

5. MÔŽE VZNIKNÚŤ ZAČERVENANIE OČÍ?

Po použití séra by nikdy nemalo dôjsť ku podráždeniu očí. Ak nastalo neželané začervenanie, nanášajte MENEJ produktu v nižšej frekvencii. Sérum nechajte dôkladne zaschnúť. Hairplus (rovnako ako akýkoľvek iný kozmetický produkt) by sa nemal dostať do priameho kontaktu s očami. Ak sa vám produkt dostane do očí, vypláchnite ich čistou teplou vodou.

6. VYDRŽÍ EFEKT DLHÝCH MIHALNÍC, KEĎ HAIRPLUS PRESTANEM POUŽÍVAŤ?

Hairplus funguje ako akýkoľvek iný kozmetický produkt – ak ho prestanete používať, nebudete vidieť výsledky. Po ukončení výživy vám mihalnice vydržia približne 3-4 mesiace. Preto je nutné, aby ste sérum neprestali používať a neustále zotrvávali v udržiavacej fáze (2 aplikácie týždenne). Naše verné zákazníčky si mihalnice pestujú už roky, a stále ich majú pevné, husté a dlhé.

7. MÔŽE SÉRUM PRESTAŤ FUNGOVAŤ?

Ak sa vám zdá, že máte mihalnice zrazu kratšie, ste pravdepodobne vo vypadávacej fáze. Rastový cyklus rias totiž trvá asi 5 mesiacov, potom postupne vypadávajú. Nemusíte sa však báť, mihalnice čoskoro dorastú späť. V tomto období odporúčame zintenzívniť kúru a prejsť z udržiavacej fázy znovu do rastovej fázy, kedy sérum aplikujete každý deň.

Aplikácia má byť predovšetkým intuitívna, avšak pokiaľ si nie ste istá, neváhajte nás kontaktovať.

AKO HAIRPLUS FUNGUJE?

1. STIMULUJE KRVNÝ OBEH

Ženšen pravý obsiahnutý v Hairpluse podporuje krvný obeh a posilňuje rast mihalníc stimuláciou folikulov. Taktiež poskytuje riasam celé spektrum živín a posilňuje ich štruktúru. Ginsenosidy (najdôležitejšie aktívne látky ženšenu) zabraňujú vypadávaniu rias. Výsledkom sú hrubšie, lesklejšie a vyživenejšie riasy.

2. OBNOVUJE ŠTRUKTÚRU MIHALNÍC

Mihalnice sa skladajú z keratínového proteínu, ktorý tvorí viac ako 80% ich zloženia. Peptidy, ktoré Hairplus obsahuje, stimulujú produkciu keratínu (priamo aktivujú keratínový gén), vďaka čomu sú riasy hustejšie a pevnejšie. Peptidy taktiež podporujú absorpciu výživných látok do folikulov.

3. HYDRATUJE
Ako starneme, naše telo produkuje len polovicu potrebného množstva kyseliny hyalurónovej, čo môže spôsobiť stratu objemu a narušenie štruktúry rias a chĺpkov obočia. Hairplus obsahuje kyselinu hyalurónovú s nízkou molárnou hmotnosťou, ktorá má zvýšenú penetračnú silu. Vďaka tomu preniká hlboko do pokožky, kde uzamyká vlhkosť. Riasy sú hodvábne hladké a jemné.

Iba pár ťahov štetcom vás delí od dlhších, hustejších mihalníc a plnšieho obočia. Objavte čaro najobľúbenejšieho séra na rast rias a doprajte svojim mihalniciam a obočiu extra objem!