Blog

Čo potrebujtete vedieť, keď si zakúpite sérum Hairplus

Čo potrebujtete vedieť, keď si zakúpite sérum Hairplus

Milé múzy, v tomto blogu nájdete odpovede na vaše najčastejšie otázky o Hairpluse.

V prípade, že tu nenájdete uspokojivú odpoveď, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu na info@facederma.sk alebo na tel. č. +421 948 911 120. Radi vám poskytneme individuálnu konzultáciu!

1. AKO APLIKOVAŤ HAIRPLUS?

Sérum aplikujte ako linku - ku korienkom mihalníc alebo chĺpkom obočia. Pred nanesením aplikátor dôkladne obtrite o hrdlo tuby. Nanášajte jedným ťahom, bez opätovného namáčania. Ako pri všetkých našich produktoch sa riaďte heslom menej je viac.

2. AKO ČASTO APLIKOVAŤ HAIRPLUS?

Začínajte opatrne a sérum nanášajte každé 2-3 dni. Akonáhle si viečka navyknú na prekrvenie a prísun výživy (po cca 2 týždňoch), začnite Hairplus aplikovať každý deň. Potom, ako vám mihalnice narastú do požadovanej dĺžky, prejdite do udržiavacej fázy, kedy sérum aplikujte každé 3 dni.

3. KEDY APLIKOVAŤ HAIRPLUS?

Je to na vašej preferencii. Ráno alebo večer. Dôležité je, aby ste tenkú vrstvu séra nechali dôkladne zaschnúť a nestiekla vám do očí. U citlivého očného okolia sa prikláňame skôr k rannej aplikácii.

4. AKO RÝCHLO MI NARASTÚ MIHALNICE?

Podľa výsledkov klinických štúdií nastáva predĺženie o 45% v priebehu 6-12 týždňov. Viditeľné zlepšenie kvality, zahustenie a stmavnutie rias však nastáva už po 4 týždňoch.

5. MÔŽE VZNIKNÚŤ ZAČERVENANIE OČÍ?

Po použití séra by nikdy nemalo dôjsť ku podráždeniu očí. Ak nastalo neželané začervenanie, nanášajte MENEJ produktu v nižšej frekvencii. Sérum nechajte dôkladne zaschnúť. Hairplus (rovnako ako akýkoľvek iný kozmetický produkt) by sa nemal dostať do priameho kontaktu s očami. Ak sa vám produkt dostane do očí, vypláchnite ich čistou teplou vodou.

6. VYDRŽÍ EFEKT DLHÝCH MIHALNÍC, KEĎ HAIRPLUS PRESTANEM POUŽÍVAŤ?

Po ukončení výživy vám mihalnice vydržia približne 3-4 mesiace. Preto je nutné, aby ste sérum neprestali používať a neustále zotrvávali v udržiavacej fáze (2 aplikácie týždenne). Naše verné zákazníčky si mihalnice pestujú už roky, a stále ich majú pevné, husté a dlhé.

7. MÔŽE SÉRUM PRESTAŤ FUNGOVAŤ?

Ak sa vám zdá, že máte mihalnice zrazu kratšie, ste pravdepodobne vo vypadávacej fáze. Rastový cyklus rias totiž trvá asi 5 mesiacov, potom postupne vypadávajú. Nemusíte sa však báť, mihalnice čoskoro dorastú späť. V tomto období odporúčame zintenzívniť kúru a prejsť z udržiavacej fázy znovu do rastovej fázy, kedy sérum aplikujete každý deň.

Aplikácia má byť predovšetkým intuitívna, avšak pokiaľ si nie ste istá, neváhajte nás kontaktovať.