Zmyselnosť a emócia, ktorú môžeš denne vnímať

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Som jedna z Vás. Žena, ktorá chce byť sama sebou.

Svojou prácou si plním svoj detský sen. Túžba byť lekárkou a liečiť sa naplnila. Inak. Prácou v zdravotníctve som pochopila cenu krásy cez chirurgiu bolesti. Rozhodla som sa založiť kliniku krásy a ísť svojou cestou.

Našla som spôsob ako bez použitia radikálnych metód dosiahnuť potrebný výsledok. Už dvadsať rokov som tu s Vami. Počúvam Vaše problémy a snažíme sa ich spoločne riešiť. Učím sa od Vás. Zúročujem svoje skúsenosti. Ste pre mňa motiváciou hľadať nové alternatívy.

Spoločne so skupinou odborníkov na kozmetiku sme vyvinuli špeciálnu sadu produktov, ktoré zohľadňujú špecifiká stredoeurópskej klímy. Pracovali sme na zložení, ktoré by pomohlo minimalizovať, respektíve odstraňovať kozmetické problémy. Cieľom bola jednoduchosť a súčasne komplexnosť pre koncového užívateľa, ohľaduplnosť voči prírode, použitie prírodných surovín v čo najvyššom podiele. Podarilo sa nám vytvoriť základ s účinnými zložkami z prírody, ktoré vzájomne komunikujú na úrovni bunky pokožky.

Dnes, po dvoch rokoch testovania, prichádzame s vylepšením. Prepojili sme osvedčený účinný prírodný základ s novými modernými objavmi, postupmi a vôňami. Upravili sme kozmetickú sadu FaceDerma aj v novom dizajne.

Kozmetika nebola testovaná na zvieratách. Je pre nás dôležité byť šetrní a ohľaduplní voči prírode. Pretože sme príroda.Na začiatku cesty som bola ženou, ktorá chcela byť sama sebou. Dnes ňou som, aj vďaka Vám. Som hrdá, že Vám môžem ponúknuť vysokokvalitný, slovenský prírodný produkt.

Vierka Ondrikova - Facederma

Vierka Ondríková