Ako nás vidia naši zákazníci?

Lucia Hablovičová

Návšteva Facederma salónu je pre mňa potešením, tou najlepšou “chvíľou pre seba” a relaxom najmä vďaka šikovným rukám majiteľky Vierky a jej úžasným Facederma krémikom. Facederma sa stala dennou súčasťou môjho života. Priznám sa, že som si nikdy tak neužívala starostlivosť o pleť doma ako teraz. Večer nejdem spať bez séra s vitamínom A, ktoré milujem a ráno vyrážam do práce so sérom s kyselinou hylaurónovou a striedam hodvábny a perlový krém. O to viac som poctená, že môžem byť ich ambasádorkou a zároveň aj vernou zákazníčkou.

Lucia Hablovičová - Facederma
Boris Hanečka

Boris Hanečka, módny návrhár

Chodím k Vám veľmi rád lebo ste mi ponúkli starostlivosť, ktorá mi pripomína domov. Je to pre mňa veľké plus, ktoré sa nedá uviesť do reklamy, ani odmerať peniazmi. Je to pridaná hodnota, ktorá sa u vás stáva reálnou. Získali ste si má úprimnosťou a výsledkami, úsmevom aj pochopením a preto sa rád vraciam!

Andrea Kiráľova Somorovská, herečka

Facedermu som si hneď obľúbila pre jej nezameniteľnú čistú vôňu. Keďže moja pleť je dosť namáhaná a ako herečka mám rada pocit čistej a zdravej pleti, Facederma je presne tou, ktorá mi toto všetko dáva. Odporúčam naozaj všetkým ženám ale aj mužom,  my sme si ju doma zamilovali.

Andrea Kiráľová Somorovská - Facederma
Kristína Turjanová - Facederma

Kristína Turjanová, herečka

Čo je pre mňa Facederma? Vitamíny, hydratácia , krásna vôňa, super pocit kedykoľvek a kdekoľvek a samozrejme žena, ktorá je za touto značkou, skratka Vierka a jej čarovanie.

Karin Olasová, herečka

K Vieročke (rada ju tak oslovujem, pretože je pre mňa Anjelom na zemi) chodím na kozmetiku a pre odborné rady v oblasti zdravia mojej pokožky už viac ako X rokov. Jej salón je moje útočisko keď načerpám liečivú energiu profesionálneho prístupu k mojej pleti a vzácneho priateľstva. Želám jej z celého srdca, aby nikdy nestratila tú jasavú a povzbudzujúcu iskru v očiach, svoj entuziazmus s ktorým robí svoju prácu pre mňa dokonale. Som vďačná, že sa jej salón a jej kozmetika FACEDERMA, stali neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Iba nepatrným vyjadrením k NEJ JE : ĎAKUJEM!

Karin Olasová - Facederma
Premysl Boublik - Facederma

Přemysl Boublík, herec

Ako muž môžem povedať, že nemám vďaka Vierke už žiadne predsudky voči kozmetickým salónom. Navyše, ak sa o moju tvár stará práve Vierka. Rád kombinujem masáž tváre s čistením pleti a občas svoju tvár rozmaznávam pleťovým krémom od Facedermy. Ako klient odchádzam od Vierky veľmi spokojný, uvoľnený a cítim sa povznesene. Ako herec pracujem aj pred kamerou a preto si túto, naozaj odbornú starostlivosť musím dovoliť. Za seba môžem povedať, že Vierka dokáže vo svojom salóne robiť zázraky. Ďakujem za každé stretnutie s ňou.