Popis

Kyselina hyalurónová je súčasťou našej pokožky a je zodpovedná za lepší žiarivý a jemný vzhľad. Vďaka svojej schopnosti zadržať tisíckrát väčšie množstvo vody, než je jej vlastná hmotnosť, pôsobí veľmi účinným spôsobom. Urýchľuje obnovu tkaniva a viditeľne vyhladzuje drobné vrásky. Ocení ju predovšetkým unavená, zrelá a povädnutá pleť s vráskami. Aplikácia čistej kyseliny hyalurónovej je veľmi účinná a obľúbená metóda korekcie vrások, ako sú nosovo-ústne ryhy, vrásky na čele, vrásky nad hornou perou, v dekolte a pod.

 

 

Sérum s vitamínom A

Predčasné starnutie, únava a stres. Pomalé, ale neúprosné pôsobenie času je možné spomaliť vďaka sile prírody. Je vhodný pre všetky typy pleti. Napomáha upokojiť citlivú pleť. Pleťový olej navracia pokožke lesk a vitalitu, obnovuje mladistvý, zdravý vzhľad a zároveň napomáha k redukcii drobných aj mimických vrások. Spevňuje a navracia pleti pružnosť a hydratáciu.

Obsahuje:
tekvicový olej, arganový olej, rakytníkový olej, Koenzým Q10, provitamín A (retinol), vitamín E – „Vitamín mladosti“ (Tokoferol).

 

Aplikacia:

Pre optimálne výsledky aplikujte kyselinu 2x denne, najlepšie ráno a večer. Odlíčte sa a opláchnite tvár vlažnou vodou. Potom na pleť naneste 1-2 kvapky kyseliny hyalurónovej. Jemne vmasírujte končekmi prstov do pleti. Nevynechajte ani krk a dekolt. Nechajte vstrebať 2 minúty.

Aplikacia

©2018 Facederma-Všetky práva vyhradené.

Created by: Servants-digital