Popis

Krém s perlami 50 ml

V perlách sa nachádza jedinečná kombinácia prírodných látok a minerálov, ktoré udržiavajú pleť hladkú, hebkú a vláčnu. Pleťový krém obsahuje proteíny a až 22 aminokyselín, ktoré sú stavebnými zložkami každého živého organizmu. Ďalšou zložkou krému je makadamiový olej, ktorý je pre pleť novodobým zázrakom. Je známy ako silný antioxidant, ktorý bráni poškodeniu bunkových membrán. Obsahuje aj arganový olej, ktorý je bohatý na vitamíny A, E, F. Ten pokožku upokojuje a rozjasňuje. Ďalšou zložkou je morská riasa Antileukin 6 nazývaná tiež „zlatá riasa“ - má silný protizápalový účinok, preto je krém vhodný aj pre citlivú pleť.

Obsahuje: Perlový prášok
100% prírodný perlový prášok zo sladkovodných perál, ktorý obsahuje vysoké množstvo minerálnych látok a aminokyselín. Obzvlášť bohatý je na vápnik, ktorý stimuluje metabolizmus buniek, vďaka čomu je ideálny na unavenú a mdlú pleť, či ako prevencia proti starnutiu pleti. Perlový prášok obnovuje lesk, redukuje škvrny, nedokonalosti pleti a rozjasňuje ju.

Ďalej obsahuje: Koenzým Q10, mandľový olej, Isopropyl palmitate, Cetyl Alkohol, Olivem 1000, Glycerin, vitamín E, Euxyl PE 9010.

Konzistencia: hustejšia, mastnejšia
Vôňa: Lotosový kvet

Aplikácia: 

Krém aplikujte po vyčistení pleti, ráno a večer masážnymi pohybmi.

 

Sérum kyseliny hyalurónovej 15 ml

Kyselina hyalurónová je súčasťou našej pokožky a je zodpovedná za lepší žiarivý a jemný vzhľad. Vďaka svojej schopnosti zadržať tisíckrát väčšie množstvo vody, než je jej vlastná hmotnosť, pôsobí veľmi účinným spôsobom. Urýchľuje obnovu tkaniva a viditeľne vyhladzuje drobné vrásky. Ocení ju predovšetkým unavená, zrelá a povädnutá pleť s vráskami. Aplikácia čistej kyseliny hyalurónovej je veľmi účinná a obľúbená metóda korekcie vrások, ako sú nosovo-ústne ryhy, vrásky na čele, vrásky nad hornou perou, v dekolte a pod.

Aplikácia: 

Pre optimálne výsledky aplikujte kyselinu 2x denne, najlepšie ráno a večer. Odlíčte sa a opláchnite tvár vlažnou vodou. Potom na pleť naneste 1-2 kvapky kyseliny hyalurónovej. Jemne vmasírujte končekmi prstov do pleti. Nevynechajte ani krk a dekolt. Nechajte vstrebať 2 minúty.

©2018 Facederma-Všetky práva vyhradené.

Created by: Servants-digital