Popis

Hodvábny krém 50 ml

Krém má protistarnúci efekt, vyhladzuje jemné vrásky a vyrovnáva povrch pleti, ktorá pôsobí pružnejším a vitálnejším dojmom. Hodvábne proteíny výborne viažu vlhkosť. Prírodný hodváb sa postará o svieži mladistvý vzhľad pleti. Je extra hydratačný a vyhladzujúci. Tento krém je určený pre suchú a citlivú pleť.

Obsahuje: Hodvábny proteín
Hodvábny proteín je vytvorený opatrnou, kontrolovanou hydrolýzou. Film vytvorený hodvábnym proteínom na povrchu pokožky nie je tak lepkavý ako film vytvorený napr. z kolagénu. Film zadržuje vlhkosť a zanecháva pokožku hladkú. Ochranný efekt bežný u všetkých proteínov pomáha odvrátiť vplyvy okolitého prostredia. Prítomnosť voľných aminokyselín v roztoku má vynikajúce vlhkosť zadržiavajúce vlastnosti, porovnateľné s tradičnými zložkami, ako je glycerín. Nízka molekulárna hmotnosť aminokyselín umožňuje ich prenikanie do pokožky a tak ich dopĺňa do povrchovej vrstvy.

Ďalej obsahuje:mandľový olej, arganový olej, makadamiový olej, Isopropyl palmitate, Cetyl Alkohol , Olivem 1000, Glycerín, vitamín E, Euxyl, kyselinu hyalurónovú.

Konzistencia: ľahšia
Vôňa: Zelený čaj

Aplikácia:

Krém aplikujte po vyčistení pleti, ráno a večer masážnymi pohybmi.

Sérum s vitamínom A 15 ml

Predčasné starnutie, únava a stres. Pomalé, ale neúprosné pôsobenie času je možné spomaliť vďaka sile prírody. Je vhodný pre všetky typy pleti. Napomáha upokojiť citlivú pleť. Pleťový olej navracia pokožke lesk a vitalitu, obnovuje mladistvý, zdravý vzhľad a zároveň napomáha k redukcii drobných aj mimických vrások. Spevňuje a navracia pleti pružnosť a hydratáciu.

Obsahuje:
tekvicový olej, arganový olej, rakytníkový olej, Koenzým Q10, provitamín A (retinol), vitamín E – „Vitamín mladosti“ (Tokoferol).

Aplikácia:

Aplikujte niekoľko kvapiek séra na vyčistenú pleť každý večer a jemne vmasírujte do pokožky tváre, krku a dekoltu.

 

©2018 Facederma-Všetky práva vyhradené.

Created by: Servants-digital