Popis

Krém má protistarnúci efekt, vyhladzuje jemné vrásky a vyrovnáva povrch pleti, ktorá pôsobí pružnejším a vitálnejším dojmom. Hodvábne proteíny výborne viažu vlhkosť. Prírodný hodváb sa postará o svieži mladistvý vzhľad pleti. Je extra hydratačný a vyhladzujúci. Tento krém je určený pre suchú a citlivú pleť.

Obsahuje: Hodvábny proteín
Hodvábny proteín je vytvorený opatrnou, kontrolovanou hydrolýzou. Film vytvorený hodvábnym proteínom na povrchu pokožky nie je tak lepkavý ako film vytvorený napr. z kolagénu. Film zadržuje vlhkosť a zanecháva pokožku hladkú. Ochranný efekt bežný u všetkých proteínov pomáha odvrátiť vplyvy okolitého prostredia. Prítomnosť voľných aminokyselín v roztoku má vynikajúce vlhkosť zadržiavajúce vlastnosti, porovnateľné s tradičnými zložkami, ako je glycerín. Nízka molekulárna hmotnosť aminokyselín umožňuje ich prenikanie do pokožky a tak ich dopĺňa do povrchovej vrstvy.

Ďalej obsahuje:mandľový olej, arganový olej, makadamiový olej, Isopropyl palmitate, Cetyl Alkohol , Olivem 1000, Glycerín, vitamín E, Euxyl, kyselinu hyalurónovú.

Konzistencia:ľahšia
Vôňa:Zelený čaj

Aplikacia:

Krém aplikujte po vyčistení pleti, ráno a večer masážnymi pohybmi.

Aplikacia

©2018 Facederma-Všetky práva vyhradené.

Created by: Servants-digital