PRODUKTY

Telový olej s perlami

Už tisíce rokov obdivujú krásu čínskych cisárovien ženy na celom svete. Ich pleť bola vždy hladká a žiarivá. Tajomstvo ich krásy bolo odhalené - mleté perly. Tie používali ako prísadu do olejov, ktorými si natierali tvár a telo. V perlách je jedinečná kombinácia prírodných látok a minerálov, ktoré udržiavajú pokožku hladkú, hebkú a vláčnu. Obsahujú proteíny a až 22 aminokyselín, ktoré sú stavebnými kameňmi každého živého organizmu. Perly majú priaznivý vplyv na pokožku a udržiavajú pleť čistú, hladkú a žiarivú. Makadamiový olej je novodobý zázrak pre celé telo. Je známy ako silný antioxidant, ktorý bráni poškodeniu bunkových membrán. Vďaka spojeniu s mandľovým olejom bohatým na obsah vitamínov A, E, F sa tento olej zaraďuje medzi vysoko kvalitné oleje, ktoré vám dodajú pocit luxusu. Výborne sa rozotiera a absorbuje do pokožky. V oleji sú rozpustené prírodné perly, ktoré pleť udržujú mladistvú, mimoriadne elastickú a vláčnu. Tento olej chráni a regeneruje suchú pleť. Vaše telo si zaslúži kvalitu! Objavte silu mletých perál v telovom oleji.

Obsahuje: Perlový prášok
100% prírodný perlový prášok zo sladkovodných perál, ktorý obsahuje vysoké množstvo minerálnych látok a aminokyselín. Obzvlášť bohatý je na vápnik, ktorý stimuluje metabolizmus buniek a je preto ideálny na unavenú a mdlú pleť a tiež ako prevencia proti jej starnutiu. Perlový prášok obnovuje lesk, redukuje škvrny, nedokonalosti pleti a rozjasňuje ju.

Dále obsahuje: Isopropyl palmitate, vitamín E – „Vitamín mladosti“ (Tokoferol).

Aplikacia:

Aplikujte na telo ráno a večer masážnymi pohybmi.

Kedy aplikovať kozmetiku

Telový olej s hodvábom

S nápadom využívať hodváb v kozmetike prišiel istý Japonec, majiteľ fabriky na výrobu hodvábu. Všimol si, že ženy, ktoré prichádzali do kontaktu s týmto prírodným vláknom, majú nádherne hebké ruky. Ušľachtilý na pohľad, mäkký a poddajný na dotyk - tekutý prírodný hodváb, ktorý je v tomto luxusnom oleji, sa postará o svieži a mladší vzhľad pokožky. Nádherne zvláčni a chráni kožnú bariéru. Príjemne sa rozotiera a nádherne vonia. Je určený na suchú a citlivú pokožku tela a chráni ju pred slnečným žiarením.

Obsahuje: Hodvábny proteín - tekutý hodváb
Hodvábny proteín je vytvorený z fibroínu opatrnou, kontrolovanou hydrolýzou. Ochranný koloidný efekt bežný u všetkých proteínov pomáha odvrátiť vplyvy vonkajšieho prostredia. Prítomnosť voľných aminokyselín v roztoku má výborné vlhkosť udržujúce vlastnosti, porovnateľné s tradičnými zvlhčovadlom, ako je glycerín. Nízka molekulárna hmotnosť aminokyselín umožňuje prenikanie do pokožky a tak doplňuje aminokyseliny do povrchovej vrstvy. Použitie hodvábneho proteínu obsahujúceho aminokyseliny pomáha zadržať vlhkosť na povrchu pokožky a navodiť tak pocit hebkosti.

Ďalej obsahuje: mandľový olej, makadamiový olej, Isopropyl palmitate, vitamín E – „Vitamín mladosti“ (Tokoferol).

Aplikacia:

Aplikujte na telo ráno a večer masážnymi pohybmi.

Kedy aplikovať kozmetiku

©2018 Facederma-Všetky práva vyhradené.

Created by: Servants-digital