PRODUKTY

Pleťový krém s perlami

Výživný a spevňujúci krém

V perlách sa nachádza jedinečná kombinácia prírodných látok a minerálov, ktoré udržiavajú pleť hladkú, hebkú a vláčnu. Pleťový krém obsahuje proteíny a až 22 aminokyselín, ktoré sú stavebnými zložkami každého živého organizmu. Ďalšou zložkou krému je makadamiový olej, ktorý je pre pleť novodobým zázrakom. Je známy ako silný antioxidant, ktorý bráni poškodeniu bunkových membrán. Obsahuje aj arganový olej, ktorý je bohatý na vitamíny A, E, F. Ten pokožku upokojuje a rozjasňuje. Ďalšou zložkou je morská riasa Antileukin 6 nazývaná tiež „zlatá riasa“ - má silný protizápalový účinok, preto je krém vhodný aj pre citlivú pleť.

Obsahuje: Perlový prášok
100% prírodný perlový prášok zo sladkovodných perál, ktorý obsahuje vysoké množstvo minerálnych látok a aminokyselín. Obzvlášť bohatý je na vápnik, ktorý stimuluje metabolizmus buniek, vďaka čomu je ideálny na unavenú a mdlú pleť, či ako prevencia proti starnutiu pleti. Perlový prášok obnovuje lesk, redukuje škvrny, nedokonalosti pleti a rozjasňuje ju.

Ďalej obsahuje: Koenzým Q10, mandľový olej, Isopropyl palmitate, Cetyl Alkohol, Olivem 1000, Glycerin, vitamín E, Euxyl PE 9010.

Konzistencia: hustejšia, mastnejšia
Vôňa: Lotosový kvet

Aplikacia:

Krém aplikujte po vyčistení pleti, ráno a večer masážnymi pohybmi.

Kedy aplikovať kozmetiku

Hodvábny krém

Extra hydratačný a vyhladzujúci krém

Krém má protistarnúci efekt, vyhladzuje jemné vrásky a vyrovnáva povrch pleti, ktorá pôsobí pružnejším a vitálnejším dojmom. Hodvábne proteíny výborne viažu vlhkosť. Prírodný hodváb sa postará o svieži mladistvý vzhľad pleti. Je extra hydratačný a vyhladzujúci. Tento krém je určený pre suchú a citlivú pleť.

Obsahuje: Hodvábny proteín
Hodvábny proteín je vytvorený opatrnou, kontrolovanou hydrolýzou. Film vytvorený hodvábnym proteínom na povrchu pokožky nie je tak lepkavý ako film vytvorený napr. z kolagénu. Film zadržuje vlhkosť a zanecháva pokožku hladkú. Ochranný efekt bežný u všetkých proteínov pomáha odvrátiť vplyvy okolitého prostredia. Prítomnosť voľných aminokyselín v roztoku má vynikajúce vlhkosť zadržiavajúce vlastnosti, porovnateľné s tradičnými zložkami, ako je glycerín. Nízka molekulárna hmotnosť aminokyselín umožňuje ich prenikanie do pokožky a tak ich dopĺňa do povrchovej vrstvy.

Ďalej obsahuje:mandľový olej, arganový olej, makadamiový olej, Isopropyl palmitate, Cetyl Alkohol , Olivem 1000, Glycerín, vitamín E, Euxyl, kyselinu hyalurónovú.

Konzistencia:ľahšia
Vôňa:Zelený čaj

Aplikacia:

Krém aplikujte po vyčistení pleti, ráno a večer masážnymi pohybmi.

Kedy aplikovať kozmetiku

©2018 Facederma-Všetky práva vyhradené.

Created by: Servants-digital